Kara Zencefil Şurubu Nasıl Kullanılır?

Tamamen organik kara zencefillerden elde edilen kara zencefil şurubu adeta şifa veren bir ilaç niteliğindedir. Solunum yolu enfeksiyonu gibi birçok enfeksiyonel hastalığa karşı adeta savaşçı şifa gıdasıdır. Bu şifa abidesi ürünümüz size kutu olarak gelmektedir. Tamamen hava almayacak şekilde paketlenen ürünümüz dışarıdan zararlı bir etken tarafından etkilenmeden siz değerli kullanıcılarımıza ulaşmaktadır.

Yurtiçi Kargo firması ile gönderilen ürünlerimiz sizlere hızlı bir şekilde ulaşmaktadır. Uygun fiyat bandımız sayesinde adet sayımız arttıkça size daha uygun fiyat sunmaktayız. İstediğiniz adet paket alarak bu değerli şifa kaynağına sahip olabilirsiniz. Kampanyalarımız için de sitemizi takip etmeyi unutmayın. Özel günlere özel indirimlerimiz devam edecektir.

Kara Zencefil Şurubunun kullanımı gayet kolaydır. Kutu halinde gelen şuruplarımızın istediğiniz birini seçerek paketinden açarak su ile beraber tüketebilirsiniz. Ürünümüzü tüketirken başka bir gıda ile beraber yememenizi önemle tavsiye ederiz.

Zencefil’in özelliği olarak su ile tüketmek hem size daha yararlı olacaktır hem de kara zencefil şurubumuzun etkilerini daha hızlı göstermesini sağlayabilirsiniz. Sizlere faydalı olacak ürünümüzü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ürünümüzün size şifa vermesi dileğiyle …

Yan Etkileri

  • Aroması çok yoğun olduğu için alerjik tepkimelere yol açabilmektedir, kurdeşene ve deride döküntülere sebep olabilmektedir.
  • Ürünümüzü bütün halinde tüketmeniz önemlidir. Bilhassa toz halinde alındığında mide ekşimesi ve yanmasına yol açabilmektedir.
  • Kara Zencefil Şurubunu kullanırken iyice çiğnemeye önem gösterin. Çiğnenmeden yutulmuş zencefil, bağırsak tıkanıklığına sebep olabilmektedir.
  • Ülser hastaları, iltihaplı bağırsak hastaları, yüksek reflü hastaları ve bağırsak tıkanıklığı yaşayan hastaların Kara Zencefil Şurubu tüketimi vücutta olumsuz tepki gösterebilmektedir.
  • Safra taşına sahip bireylerde de ağrılara sebep olabilmektedir.
  • Fazla ve düzensiz kullanılması durumunda ritim bozukluklarına yol açabilmektedir.
  • Kara Zencefil Şurubunu serin ve hava almayan alanlarda saklamanızı önemle tavsiye ederiz. Bilakis sıcaklığa ve oksijene çok dayanıklı bir gıda değildir. Çabucak bozulma özelliğine sahiptir.
  • Kara Zencefil Şurubunu tek olarak tüketmenizi tavsiye ederiz. Önerilmeyen türden gıdalar ile bir arada kullanabilmesi mideyi yorabilmektedir. Midenizin yorulması sizi gün içerisinde yorgunluk hissi ile olumsuz etkilemektedir.
  • Doğal olmayan ürünleri asla kullanmayınız. Sitemiz de olduğu gibi doğal ürünleri kullanmayı sakın unutmayın.
  • Fiş kesmeyen ve devlet izni olmayan yerlerden alınıp kullanılması vücudunuza zararlı maddeleri alma ihtimalinizi arttırır. Doğal olduğu belirtilen her şeyin doğru olduğu bilinemez. Bu konuda devlet izni verilen ve kaliteli ürün satan sitelerden alınmasını önemle rica ederiz. Belirttiğimiz üzere doğal olmayan ürünler vücudunuza karşı hastalık verici etkenler oluşturabilmektedir. Bu konuda izne sahip sitemizden fatura fişi kesilerek satılan tüm ürünlerimizi güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz.